Realhomes Dropshipping Tedarik sistemine hoş geldiniz.

Tedarik sistemine kayıt olarak, ürünlerimizi stok yapmanıza gerek kalmadan, indirimli fiyatlarla, sizin adınıza müşterinize doğrudan gönderim yapılan yeni nesil e-ticartte yer almış olursunuz.

refund

Hiç stok yapmadan
Tüm ürünlerimizin satışına başlayın!

Tedarik sisteminde hiç stok yapmanıza gerek kalmadan tüm ürünlerimizi satışa açın. Sipariş aldığınızda, tedarik sisteminden satın alın ve müşterinizin gönderim adresini belirtin.

2327021

Paketleme, Kargolama gibi
operasyonları biz halledelim.

Sipariş hazırlama, paketleme, kargolama, iadeler gibi yorucu birçok operasyonu sizin yerinize biz yapıyoruz. Sadece satışa odaklanıp, gün sonunda siparişleri sisteme girmeniz yeterli!

smile (1)

Sizin adınıza
Kargoya teslim edelim.

Sipariş sevk formunda mağaza adınızı belirtiyoruz. Kendi anlaşmamız üzerinden uygun fiyatlarla 2 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

delivery

Hızlı gönderimle
Müşterileriniz mutlu 🙂

Siparişiniz bize ulaştığında üretime alınmış olur. Genellikle 1 gün, en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hızlı ulaşan siparişler müşterilerinizi mutlu eder, satışlarınız artar.

Tedarik Realhomes
Yeni nesil E-Ticarette yer alın!
Geleneksel E-Ticaret’in; güvenilir tedarikçi bulma, fotoğraf çekme, stok tutma, sipariş hazırlama, paketleme, kargolama gibi birçok yorucu aşaması vardır. Satışa odaklanmanız gerekirken bu operasyonlar fazlasıyla vaktinizi ve enerjinizi alır. RealHomes’un oluşturduğu , tüm bunları kendi bünyesinde toplar, size sadece satış yapmak kalır.
1

Hesap Oluşturun

Formu doldurun, başvurunuzu tamamlayın.

2.

Sözleşmeyi Onaylayın

Çalışma şartlarımızı birlikte düzenleyelim.

3.

Satışa Başlayın!

Tüm ürünlerimizi satışa sunun, ilk siparişinizi alın.

4.

Siparişleri Sisteme Girin

Alıcı bilgilerini doldurun, ürünleri seçin. İşte bu kadar!

delivery_cod-mobile
Yeni*Yurtdışı & Yurtiçi Pazaryerlerinde
satışa başlayın!
Yurtiçinde ve Yurtdışında faaliyet gösteren çeşitli pazaryerlerinde (ETSY, Amazon, Aliexpress gibi) ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. (Çeşitli şartlar ve sözleşmeler gerekir.) Siparişiniz, belirlemiş olduğunuz uluslararası express kargo şirketine sizin adınıza teslim edilecektir. Gönderi detayları ve özel barkodlama entegrasyonumuza dahildir ve siparişinizle birlikte göndermek üzere evrak yüklemesini de yapabilirsiniz. Bu kadar kolay!
Yeni nesil E-Ticarette yerinizi Ücretsiz ayırtın.
Başvuru formunu doldurun, sözleşmenizi onaylayın.
Hesabınızı oluşturalım, hemen satışa başlayın!