Ürünlerimizin toptan fiyatlarına
kolayca ulaşın, online sipariş verin!

Geleneksel toptan ticaretin aksine, NOBRAND

Tüm ürünlerimizi toptan – bayi fiyatlarımızla online olarak satın alabilirsiniz.

Sadece kayıt olun ve sepetinizi oluşturun.

Hesabınızı kolayca oluşturun, toptan satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklemeyin ve alışverişi tamamlayın.

Tüm Türkiye ve Dünya’ya* Gönderim.

Toptan siparişler için sunduğumuz çeşitli kargo opsiyonlarıyla ürünleri hızlıca teslim alın.

A-Z’ye Toptan Satış Temsilciniz Sizinle.

Sipariş öncesi sorularınız ve tüm konular için size atanan temsilciniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak.

A-Z’ye özelleştirilebilir, esnek ve kapsayıcı üretim yapıyoruz.

Sektör belirleyici tasarımları, yüksek kaliteli materyallerle buluşturuyoruz. Tüm üretim aşamalarını, taleplerinize göre uyarlayabiliyoruz.

ÖZEL BAYİ FİYATLARI

Rekabetçi fiyatlarımız ve sürdürülebilir iş modelimiz ile ürün tedariğinde endişeleri ortadan kaldırıyoruz. Yıllar boyu değişmeyen kalitemiz, kapsayıcı üretim modelimiz ile bizimle çalışmanın ayrıcalığını hissedin.

TÜM DÜNYA'YA GÖNDERİM

Anlaşmalı olduğumuz lojistik ve kargo firmalarıyla Türkiye’de ve Dünya’da tüm adreslere kapıya teslimat seçeneği sunuyoruz. Bulunduğunuz ülke ve şehir’e göre nakliye çözümlerimizi satış temsilcimiz ile görüşerek belirleyebilirsiniz.

ÜRÜN GÖRSEL PAYLAŞIMI

Satın aldığınız ürünlerle kullanımı sınırlı olmakla birlikte, ürünlerimize ait dijital ürün görsellerini sizinle paylaşıyoruz! Kullanım sınırlarında belirlenen pazaryerleri haricinde dilediğiniz mecrada ürün görsellerimizi kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ & KOLAY ÖDEME

Online siparişlerinizi Visa, Mastercard logolu banka ve kredi kartlarınız, EFT, Havale, Western Union, Swift gibi yöntemlerle hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Ödeme sonrası siparişinizin tüm hazırlama aşamalarını hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Realhomes Toptan Satış

Resmi sitemiz üzerinde birçok ürün kalemde toptan ürünler bulunmakta. Ürünlerimiz tamamen yerli kendi üretimimiz kesinlikle ihraç fazlası ürünler değildir. Kimi firmaların fabrikadan ihracat fazlası ürünler olarak satış yaptığı ürünler gibi parti sonu kalan ürünler değil, ipten başlayarak yayında olan tüm ürünlerin oluşumu kadar kendi üretim tesisimizde yer almaktadır. Ürünlerimize toptancılar çarşılarından, Eminönü toptancılarından, Japon pazarı toptancıları, n11pro, istoç toptan satıcıları gibi farklı satış alanlarında bulabilirsiniz. Bu satıcılar bizim aracı kurumlarımız olup sitemiz üzerinden daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Nadiren de olsa ne alırsan 3,5 TL günleri yapıyoruz bu günlerde bazı ürünler içinde ne alırsan 5 TL fiyatlandırılabiliyor.

E-ticaret toptancıları arasından, Realhomes olarak sadece toptancı değil dropshipping kullanabilir siz de e-ticarete başlayabilirsiniz. Üretimi yaptığımız ürünlerden toptan çanta kategorisinde yaz ayları için hızlı satış sağlayabilecek plaj çantaları bulunmaktadır. En ucuz toptan fiyatlar için sitemize göz atmanızı tavsiye eder, toptancılar sitesi olarak önde gelen bir firma olmaktan onur duyuyoruz. Üreticiden toptan satışı sizlere ulaştırmaya çalışıyor, toptan hediyelik eşya olarak da satışa sunabileceğiniz ürünler üretmeyi hedefliyoruz.

Ürünlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse, toptan kırlent, toptan runner, toptan masa örtüsü, toptan servis, toptan sandalye minderi, toptan iç yastık, toptan supla, toptan çanta, toptan halı, toptan paspas, toptan fon perde, toptan koltuk örtüsü, toptan mutfak önlüğü vb. gibi bir çok ürün kaleminin üretimini yapıyoruz. Toptan satış giyim sektörü için çalışmalarımız da bulunmakta olup, halihazırda toptan takı satışı ile ilgilenen müşterilerimiz ile iletişim içindeyiz. Çoğunlukla Tahtakale toptancıları tarafından satışı yapılan toptan bayan giyimleri bursa toptancı esnafı tarafından özenle üretilmektedir. Tahtakale toptan ticaretinde satılan ürünler arasında yer alan ürünlerimize, sitemizden kolay bir şekilde ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Toptan kıyafet üreteceğimiz günlerde tüm bu saydığımız ürün kalemlerini sizlere buluşturmuş olacağız. Eminönü ip toptancıları, üretimi yaptığımız tüm ürünlerdeki ip dokuması da bize ait olup bizden ürün alabilmektedir. Çanta toptancılarının uğrak yeri olan firmamızda ürünlerimizi inceleyebilir sipariş oluşturabilirsiniz.