ONLINE SİPARİŞLER

Ürünlerimizden sipariş oluşturarak adresinize gönderim sağlanması için beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyebilirsiniz.

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetiniz hazır olduğunda Sepetim sayfasında bulunan “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak teslimat bilgileri ve ödeme aşamasına devam edebilirsiniz. Bu sayfadaki gerekli yerleri doldurduktan ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra siparişiniz tarafımıza ulaşacak ve adresinize gönderim sağlanacaktır.

Siparişiniz ortalama 2, en geç 4 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilecektir. Yurtiçi Kargo genellikle 24-48 saat (Bölgeye ve kargo şubesine göre değişiklik gösterebilir) içerisinde adresinize teslimat sağlayacaktır.

Teslimat süresi, kampanya dönemleri, sipariş yoğunluğu, resmi tatiller, mücbir sebepler vb. durumlarda uzayabileceğini de belirtmek isteriz.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde otomatik olarak tarafınıza “Sipariş Kargoya Teslim Edildi” başlıklı bir eposta gönderilir.

Bu E-Postada yer alan kargo bilgilerini kullanarak ilgili kargonun web sitesi üzerinden online sorgulama yapabilir, teslimatı sağlayacak kargo şubesiyle telefonla görüşebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki kargoya zamanında teslim edilen siparişlerin teslimatının zamanında ve kusursuz sağlanması kargo firması sorumluluğundadır. Kargo teslimat süreleriyle ilgili firmamızın yapabileceği herhangi bir işlem maalesef bulunmuyor.

Firmamız E-Fatura & E-Arşiv mükellefi olduğundan, siparişinize ait fatura eposta adresinize sipariş tarihinizden itibaren en fazla 7 gün içerisinde gönderilmektedir. Siparişinizle birlikte ise yalnızca sevk irsaliyesi gönderilmektedir.

Sipariş tarihinizden itibaren 7 günlük süre geçmesine rağmen faturanız E-Posta adresinize ulaşmadıysa, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonraki 15 gün içerisinde ücretsiz iade / değişim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için sipariş oluşturduğunuz E-Posta adresinizle sitemize giriş yaptıktan sonra “İade / Değişim” bölümünden işlem sağlayabilirsiniz.

Belirtmeliyiz ki, ürün üzerinde kişiselleştirme yapılan (ölçü, desen değişimi vb.), tekrar satılması mümkün olmayan ürünlerin iade / değişimini maalesef kabul edemiyoruz.

Standart ürünlerimizde hiçbir sebep göstermeksizin 15 gün içerisinde iade / değişim sağlayabilmekteyiz.

ÖDEMELER & SİTE KULLANIMI

Siparişinizi banka kartınız, kredi kartınız ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bununla birlikte “Banka Havalesi” (Bildirim gerektirir), “Kapıda Ödeme” (İşlem ücreti eklenir) seçenekleriyle de ödeme sağlayabilirsiniz.

Siparişiniz, yalnızca ödeme adımının başarıyla tamamlandıktan sonra işleme alınacağını, ödeme bekleyen siparişlerin 48 saat içerisinde ödeme yapılmaması durumunda iptal edileceğini belirtmek isteriz.

Kesinlikle. Web sitemizin güvenliğini 128-bit şifleme standartlarına sahip sertifika ile sağlıyoruz. Bunun yanında yalnızca 3D SMS doğrulaması kullanabilen kartları kabul edebiliyoruz. Kart bilgilerinizin hiçbir şekilde kaydedilmesi, başkalarıyla paylaşılması mümkün olmamakla birlikte, ödeme hareketleri hiçbir insan müdahalesine açık olmadan otomatik işlemektedir.

Ödeme yöntemi olarak “Banka Havalesi” seçilen ödemeler, otomatik olarak “Beklemede” durumuna alınır. Banka havalesini yaptıktan sonra iletişim sayfamızda bulunan bilgilerle bize ulaşabilirseniz, ödemeniz onaylandığında siparişiniz “Hazırlanıyor” durumuna geçirilecektir.

Sipariş iptali yalnızca kargoya teslim edilmeyen siparişlerde mümkündür. Siparişinizi henüz yeni vermişseniz ve iptal edilmesini istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maalesef şuanda sadece sitemizde satışa sunulan ölçü ve desenlerde sipariş hazırlayabilmekteyiz.

Ürün özelleştirme seçenekleri yalnızca sitede yayınlanan belirli ürünlerde yapılabilir. Bu ürünler dışında ölçü, desen değişimi maalesef yapamıyoruz.

 

Diğer tüm konularda memnuniyetle size yardımcı olabiliriz.

Müşteri hizmetlerimiz siparişinizin güncel durumuyla ilgili size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak.

Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00 

0850 885 21 85

SİPARİŞ BİLGİ TALEBİ

    İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

    Whatsapp: 0850 885 21 85
    Çağrı Merkezi: 0850 885 21 85

    Siparişinizle ilgili detay göndermeniz gereken durumlarda bu formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede eposta adresinize geri dönüş sağlanacaktır.